personal på rörfokus

Kontaktuppgifter direkt till oss

Frågor om din order eller om produkter på vår hemsida? Kontakta kundservice@rorfokus.se.

mattias karlsson
VD Rörfokus Gävle AB/ Projektledare entreprenad

Mattias@rorfokus.se

christian karlsson
badrumsrenoveringar / arbetsledare Rörfokus Gävle AB

Christian@rorfokus.se

Elin Wallin
VD rörfokus E-handel ab

Elin@rorfokus.se

lisa eriksson
ekonomi- och personalansvarig

Lisa@rorfokus.se

emelie karlsson
e-handel

emelie@rorfokus.se

Nadja Kettunen
E-Handel

Nadja@rorfokus.se

Alva Hellgren Jupither
E-Handel

alva@rorfokus.se

pekka junno
VVS-frågor

pekka@rorfokus.se