personal på rörfokus

Kontaktuppgifter direkt till oss

mattias karlsson
VD / Projektledare entreprenad

Mattias@rorfokus.se

david eriksson
Projektledare service / entreprenad

David@rorfokus.se

lisa eriksson
ekonomi- och personalansvarig

026-10 66 50
(Tryck 3 för ekonomi)

Lisa@rorfokus.se

Elin Wallin
Försäljningschef / ansvarig för E-handel

026-10 66 50
(Tryck 1 för e-handel)

Elin@rorfokus.se

christian karlsson
badrumsrenoveringar / arbetsledare

Christian@rorfokus.se

rickard schärström
montör

Rickard@rorfokus.se

pekka junno
montör

pekka@rorfokus.se

gustaf gröning
montör

Gustaf@rorfokus.se

emelie karlsson
e-handel

emelie@rorfokus.se

Magnus Gahnold
Lageransvarig

magnus@rorfokus.se

jesper lövgren
montör

jesper@rorfokus.se

Jonas ”Chippen” Jonsson
Montör

Martin Johnsson
Montör

Olof Larsson
Montör

Louice Dahlberg
Plattsättare

Jens Lötberg
Montör

Nicklas Jonsson
Plattsättare

Emil Godin
Plattsättare

Hans Norström
Snickare

Adam Hedin
Montör

Johan Blomkvist
Montör

Lars Lind
Montör

Andreas Kvarnström
Plattsättare

Kenneth Trojner
Montör

Davis Randström
Montör

Thomas Eliasson
Montör

Robert Cerny
Montör

John Warburton
Snickare